zacząć poprawnie obstawiać piłkę nożną

Obstawianie piłki nożnej online może być rzeczywiście opłacalne, ale aby to zrobić, musisz przestrzegać kilku zasad, które zostały przedstawione w tym artykule. Od razu zaznaczmy, że niektórzy mają swoją teorię na temat zakładów bukmacherskich od lat, ale nawet tacy gracze mogą znaleźć odpowiedzi dla siebie, nie mówiąc już o nowicjuszach. Nasz zespół jest w tym segmencie rynku od dawna i nasza ciężka praca jest wiele warta. W piłce nożnej nie ma strategii wygrana-wygrana, wszyscy gracze mogą mieć przegraną passę, nawet przy najniższych kursach, ponieważ jest to przede wszystkim sport.

Jak obstawiać zakłady na piłkę nożną i regularnie wygrywać?

Czy naprawdę myślisz, że możesz regularnie wygrywać, stawiając na piłkę nożną online, znając jeden sekret? Nie ulegaj złudzeniom i nie wierz w typowy fałsz lub złudzenie tych, którzy twierdzą, że można dokonać praktycznie bezbłędnych prawidłowych prognoz i zakładów na wszystkie mecze piłki nożnej. Tak nie jest.

Najważniejsze, co trzeba wiedzieć o obstawianiu u bukmachera, to doskonała znajomość danej dyscypliny (najlepiej zawężona do konkretnej ligi/mistrzostw), stosowanie strategii oraz posiadanie sporej rezerwy finansowej. Lepiej jest zdobyć potrzebne pieniądze za jednym razem, niż próbować zdobyć je kilka razy za pomocą zakładów o niskich kursach, które są również ryzykowne. Lepiej jest postawić 1000 c.u. na pojedynczy kurs 1.6 niż postawić piętnaście razy 200 c.u. na gry z kursem 1.2.

Na jakich zakładach piłkarskich mogę zarabiać konsekwentnie i pewnie

Zakłady na dzisiejszą piłkę nożną

Proponujemy poświęcić trochę czasu i już dziś możesz zacząć obstawiać zakłady na piłkę nożną, wiedząc jak zminimalizować swoje straty na początku gry.

Te trzy proste kroki pozwolą Ci już teraz obstawiać zakłady na piłkę nożną:

1. Wybór meczu i typowanie zakładu: Zacznij od 1X i X2

Jak już zostało powiedziane, nie powinniśmy wybierać meczu pomiędzy wyraźnymi faworytami a underdogami po najniższych kursach w zakładach bukmacherskich. Zaczniemy więc od prostych zakładów (1X i X2 – “jedna drużyna wygrywa” lub “drużyna nie przegrywa”), Twoje kursy na zakłady piłkarskie online muszą wynosić co najmniej 1.60. Można ją zobaczyć w każdym biurze bukmacherskim nawet bez rejestracji.

Przy wyborze meczu, na który postawimy zakład piłkarski, należy kierować się metodą eliminacji. Trzeba krok po kroku eliminować drużyny, które mają najlepszy stosunek wyników do strat. Często można znaleźć wysokie kursy na liderów z ostatnich lat, którzy niespodziewanie znajdują się w środku lub na dole tabeli, ale trzeba mieć pewność, że spotkanie na pewno zostanie rozegrane, najlepsze zakłady to 1X (zwycięstwo pierwszej drużyny lub remis) lub X2 (remis lub zwycięstwo drugiej drużyny). Można znaleźć wiele informacji na temat czołowych europejskich mistrzostw, a połowa graczy zarabia na tych rozgrywkach, ale można również obstawiać online mniej znane drużyny, takie jak Szwecja czy Białoruś, ale nawet wtedy trzeba być bardzo dobrze poinformowanym.

2 Analiza nadchodzącego meczu i kryteria typowania

Analiza nadchodzącego meczu
Najważniejszą rzeczą w zakładach piłkarskich online jest prawidłowa analiza nadchodzącego meczu. Nie jest to jednak tak proste, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Nawet brak jednego kluczowego zawodnika, który nie jest na liście kontuzjowanych lub zawieszonych, ale z jakiegoś innego powodu nie jest uwzględniony w zgłoszeniu do gry, może zmienić wynik nie na naszą korzyść. W piłce nożnej nawet sędzia może wpłynąć na wynik meczu. Statystyki te nie są dostępne na tradycyjnych stronach internetowych poświęconych statystyce i jest tu wiele do zrobienia. Jeśli masz wątpliwości co do wyboru drużyny przed meczem, lepiej poczekaj do rozpoczęcia spotkania, aby wyrobić sobie zdanie w domu, ponieważ mecz wiele Ci powie. Dzieje się tak dlatego, że bukmacherzy nie zawsze są w stanie przewidzieć wynik meczu z wyprzedzeniem. Zdarzały się przypadki, że drużyna z kursem 1,01 przegrywała.

Kryteria obstawiania zakładów na mecze piłki nożnej
Główne kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze meczu piłkarskiego i przygotowaniu właściwego zakładu. Najpierw je analizujemy.

Kryteria w zakładach na piłkę nożną
✔ Ranking drużyn na koniec ostatniego sezonu i w poprzednich latach;

✔ transfery dokonane poza sezonem;

✔ obecność kontuzjowanych i zawieszonych zawodników;

✔ wyniki drużyn w bieżącym sezonie;

✔ występy drużyn w kilku oficjalnych meczach bieżących mistrzostw (najlepiej bez uwzględnienia meczów towarzyskich);

✔ wiadomości z prasy i opinie ekspertów na temat zespołów;

✔ kursy bukmacherskie na najbliższy mecz;

✔Liczba i różnica bramek zdobytych i straconych;

✔ szczegółowe spojrzenie na rankingi;

✔jak długo trener prowadzi zespół.

obstawiać zakłady piłkarskie online

3. Wybór zakładu bukmacherskiego i rejestracja

W którym lub u którego bukmachera lepiej obstawiać piłkę nożną online? A gdzie są zakłady piłkarskie na dziś w kolejce w ogromnej ilości i z maksymalnym zasięgiem?

To dość proste – wszyscy wiodący bukmacherzy (Anglia, Szwecja, Holandia, itd., a także niektóre krajowe firmy bukmacherskie) tradycyjnie poświęcają piłce nożnej maksymalną uwagę, największą linię i największy zasięg oraz najwyższe kursy. Nadal jednak istnieją pewne niuanse. A poza tym, co opisano poniżej, każda firma ma swoją politykę lojalnościową – podejście do klienta.

Zanim zaczniesz obstawiać zakłady online na piłkę nożną, musisz zdać sobie sprawę, że strony bukmacherskie oferują “prawie” takie same kursy, ale czasami to “prawie” różni się i może być znaczące. Na przykład, różnica kursów 0.1, dla zakładu o wartości 1000 c.u. może być zamieniona na 100 c.u.

Poza tym, potężna firma reklamowa nie oznacza nic o jakości biura i jego usług, i łatwo można się spodziewać fałszywki. Musisz być pewny co do reputacji biura bukmacherskiego.

Zespół Strategy.com monitoruje firmy zajmujące się zakładami sportowymi od 2009 r. Wiemy, gdzie możesz grać bezpiecznie, bez obaw o swoje pieniądze i dane osobowe, a których firm powinieneś unikać. Wszystkie najnowsze informacje są odzwierciedlone w naszych ocenach. Możesz więc zarejestrować się i już dziś zacząć obstawiać zakłady na piłkę nożną u dowolnego z najlepszych bukmacherów z naszego Rankingu !

Nie będziemy się szczegółowo rozpisywać o rejestracji w urzędzie, gdyż jest to proces elementarny. Jeśli nie potrafisz tego zrobić, prawdopodobnie nie masz ukończonych 18 lat, więc nie masz wstępu do biura! Jedyną rzeczą, na którą musisz zwrócić uwagę, jest rejestracja w legalnym polskim biurze bukmacherskim. Tylko osoby z polskim paszportem i dokumentem tożsamości mogą rejestrować się i zawierać zakłady u takiego bukmachera.

Biorąc pod uwagę sytuację w Polsce, gdzie prawie wszystkie wiodące zagraniczne firmy bukmacherskie są nielegalne, a dozwoleni są tylko krajowi bukmacherzy, ułatwiliśmy graczom rosyjskim zadanie i podzieliliśmy wszystkie wiodące firmy według GEO (na podstawie kraju gracza).

Klucz do zakładów piłkarskich

Dotarcie do tej sekcji oznacza, że już wiesz jak i możesz obstawiać zakłady piłkarskie online dziś i teraz. Ale to będzie wymagało dużo ciężkiej pracy, aby nadal odnosić sukcesy i być skutecznym. Uporządkowaliśmy główne obszary, w których musisz się poruszać i rozwijać. A więc na co jeszcze powinieneś zwrócić uwagę.

Strategie zakładów piłkarskich

Wszystkie strategie zakładów piłkarskich można znaleźć tutaj
Wielokrotnie powtarzaliśmy, że zakłady strategiczne są niezbędnym narzędziem w długiej grze. To właśnie dzięki strategiom będziesz w stanie zdyscyplinować swoje hobby i nauczyć się zarządzać swoim bankrollem: określić wielkość puli, wysokość zakładu i zminimalizować ryzyko. Zakłady piłkarskie online będą skuteczne tylko wtedy, gdy będziesz miał odpowiednią strategię!

Nie polecamy początkującym zaczynać od agresywnych strategii, takich jak wyprzedzanie, lepiej zacząć od strategii finansowych.

Najczęstsze błędy w zakładach piłkarskich

Obstawianie zakładów na piłkę nożną nie jest trudne, ale robienie zwycięskich zakładów jest dalekie od łatwości.

✘ Nie stawiaj zakładów online na drużyny, którym kibicujesz lub które lubisz, ponieważ zawsze stawiasz je o krok do przodu, niezależnie od siły przeciwnika, oczekując zwycięstwa lub w najgorszym wypadku przyzwoitego wyniku. Takie działania są skrajnie niedopuszczalne, zwłaszcza gdy w grę wchodzą duże sumy pieniędzy.

✘ Nigdy nie podejmuj decyzji pochopnie. Jeśli widzisz duży zakład na drużynę, która ma wygrać najbliższy mecz, powinieneś najpierw sprawdzić aktualną sytuację (sytuację wewnętrzną drużyny, liczbę zawieszeń i kontuzji oraz ostatnie wyniki klubu).

✘ Nie jest dobrym pomysłem poleganie na prognozach z nieprawdziwych źródeł. Możesz spotkać się z oszustami, którzy chcą sprzedać prognozę meczu, nawet za niewielką opłatą. Zapomnij o bajkach, magikach i ustawianiu meczów. W zasadzie wszystkie takie strony/grupy/tematy nie istnieją długo, a ich reputacja nie zawsze jest na wysokim poziomie. Z reguły będziesz zainteresowany takimi ludźmi, dopóki nie oszukają po raz pierwszy.

✘ Nigdy nie zmieniaj zdania, to wtedy naprawdę boli, kiedy dowiadujesz się, że wydarzenie, które postanowiłaś zignorować, minęło, a Twoje nie. A jeśli masz jakieś wątpliwości, lepiej nie umieszczaj ich wcale.

✘ Odwdzięczanie się nigdy nie jest dobrym pomysłem. Jeśli zakład nie zostanie przyjęty, nie powinieneś próbować odegrać się za pomocą szybkiego zakładu, ponieważ takie zakłady są robione pod wpływem emocji, nieprzemyślane i często przegrane.

zacząć poprawnie obstawiać piłkę nożną

Niebezpieczne zakłady piłkarskie online

Nie powinieneś obstawiać w Internecie parzystości lub nieparzystości, tego, która drużyna rozpocznie na środku boiska, dotknięcia lub rzutu rożnego, bramki lub żółtej kartki, ile zmian dokona drużyna i tak dalej. Zakłady te są niekalkulowane i zawsze opierają się na przypadku, i nie wygrasz żadnych pieniędzy z tego typu działaniami.

Jeszcze jedna bardzo ważna rada, nie staraj się wygrać miliona z zakładu multi o kursie 100, zamiast tego postaw duży zakład na jedno bardziej odpowiednie zdarzenie, do którego się przygotowałeś i które możesz oglądać w grze, czy to w telewizji, czy u bukmachera. W tym przypadku Twoje szanse na uzyskanie niewielkiego, ale pewnego stałego dochodu znacznie wzrastają. Dodatkowo, będziesz miał szansę obstawiać na żywo, co zwiększa szanse na przebicie się.

Na jakich zakładach piłkarskich mogę zarabiać konsekwentnie i pewnie?

Jest to dość częste pytanie. Wszyscy gracze, na początku swojej kariery, starają się określić, na jakich zdarzeniach i na jakich zakładach można stale i pewnie zarabiać.

Naszym zdaniem można to zrobić odgadując wyniki meczów. Przecież osoba, która na początku XXI wieku poważnie interesowała się piłką nożną, wielokrotnie brała udział w konkursach typowania w lokalnych gazetach i ma już pewne doświadczenie.

Ale nie ma potrzeby się spieszyć, można spróbować bez żadnych pieniędzy lub z minimalnymi zakładami, na przykład 1 c.u., a dopiero potem można zacząć robić poważne zakłady, jeśli wszystko pójdzie dobrze.

Możesz również obstawiać zakłady piłkarskie online na występy zawodników, szczególnie u bukmacherów, gdzie możesz obstawić, że dany zawodnik nie strzeli bramki.

Możesz również spróbować postawić na totals, zwłaszcza gdy grają lider i underdog.

Mamy nadzieję, że nasze rekomendacje posłużą Ci jako dobre podstawy i już dziś będziesz mógł zacząć poprawnie obstawiać piłkę nożną.