KOSZYK JEST
PUSTY

502 944 074

ssi.dranel@wp.pl

Reklamacje,wymiana, zwroty

Formularz kontaktowy
 •  

Wymiany, zwroty, reklamacje

 

Pamiętaj, że masz 14 dni na wymianę lub zwrot zakupionych przedmiotów.

 

Krótka instrukcja wymiany towaru:

 

 1. Wypełnij formularz zwrotu/wymiany, który otrzymałeś razem z rachunkiem/fakturą .

 2. Jeśli chcesz wymienić towar na inny, skontaktuj się z nami, upewniając się, że go posiadamy (np inny rozmiar)

 3. Produkt(y) razem z dokumentem odeślij na podany niżej adres (jednak nie później niż do 14 dni od daty otrzymania towaru).

 4. Po otrzymaniu przez nas przesyłki w przeciągu kilku dni, wyślemy inny towar lub zwrócimy należność na wskazany numer rachunku bankowego. W wyjątkowych sytuacjach może się zdarzyć, że cały proces potrwa maksymalnie do 14 dni.

 

Pamiętaj! Koszty odesłania pokrywa klient.

 

Adres do wysyłki wymienianych produktów:

 

SSI DRANEL

Marcin Lenard

ul. Dąbrówki 1/10

78-100 Kołobrzeg

 

Zwrot produktów i odstąpienie od umowy:

 

Krótka instrukcja zwrotu drogą wysyłkową:

 

 1. Przygotuj pisemne oświadczenie o odstąpieniu umowy sprzedaży. Możesz skorzystać ze wzoru, który otrzymaleś razem z rachunkiem/fakturą pocztą.

 2. Produkt(y) wraz z dowodem zakupu(rachunek lub faktura) odeślij na podany poniżej adres. Jeżeli nie przesłałeś wcześniej oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży, dołącz go do zwracanego towaru. Ponosisz bezpośrednie koszty odstąpienia od umowy (koszt odesłania towaru).

 3. Zwrot płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostaly użyte w pierwotnej transakcji.. Jeżeli chcesz otrzymać zwrot na rachunek bankowy, prosimy o wskazanie numeru rachunku, na który wykonamy przelew.

 4. Zwrotu wpłaty dokonamy bezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia odstąpienia od umowy sprzedaży.

 

Pamiętaj:

Jeżeli jesteś konsumentem to zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. O prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. Poz. 827) możesz odstąpić od umowy bez podania jakielkolwiek przyczyny w terminie 14 dni od dnia wejścia w posiadanie towaru. Pamiętaj, że ponosisz odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.

 

Pamiętaj, aby zwracane towary były w stanie niezmienionym, chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, co oznacza, że w celu sprawdzenia charakteru, cech i funkcjonalności towaru powinieneś obchodzić się z nim i sprawdzić go tylko w takim zakresie, w jakim jest to możliwe w sklepie stacjonarnym (np. Klient powinien jedynie przymierzyć produkt, lecz nie powinien go użytkować). Możliwość odstąpienia od umowy w terminie 14 dni na powyżej wskazanych zasadach nie narusza ani w żaden sposób nie ogranicza praw konsumenta wynikających z ustawy o prawach konsumenta.

 

Adres do wysyłki zwrotów:

 

SSI DRANEL

Marcin Lenard

ul. Dąbrówki 1/10

78-100 Kołobrzeg

 

Na wszystkie produkty zakupione w sklepie www.ssidranel.pl przysługują Ci uprawnienia z tytułu rękojmi za wady w zakresie określonym w Kodeksie cywilnym przez okres 2 lat od daty zakupu.

 

Krótka instrukcja składania reklamacji towaru drogą wysyłkową:

 

 1. Należy wypełnić formularz reklamacyjny, który otrzymałeś razem z rachunkiem/fakturą.

 2. Wyślij reklamowany produkt razem z formularzem i dowodem zakupu na podany poniżej adres.

 3. Ustosunkujemy się do Twojej reklamacji nie później niż w ciągu 14 dni od dnia jej zgłoszenia.

 4. W przypadku uznania reklamacji spełnimy Twoje żądanie dotyczące reklamowanego produktu (możesz wybrać pomiędzy wymianą towaru na nowy, naprawą towaru, obniżeniem ceny, odstąpieniem od umowy – o ile wada towaru jest istotna).

 

Adres do wysyłki reklamowanych towarów:

 

SSI DRANEL

Marcin Lenard

ul. Dąbrówki 1/10

78-100 Kołobrzeg

 

Pamiętaj!

 

 

 1. Aby rozpoznać zgłoszenie reklamacyjne potrzebujemy poznać opis zauważonej wady, żądanie przewidziane w ramach rękojmi oraz Twoje dane, dlatego sugerujemy wypełnienie naszego formularza.

 2. Koszty odesłania reklamowanego towaru pokrywa Klient.

 3. Sklep nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

   

Zapraszamy do kontaktu:

 

Centrum Obsługi Klienta SSI DRANEL

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl