Oprogramowanie do obstawiania zakładów

Większość graczy obstawia zakłady sportowe bez pomocy dodatkowego oprogramowania. Zaawansowani bukmacherzy używają programów, które ułatwiają obstawianie i pomagają uniknąć błędów i pomyłek w obliczeniach. Korzystanie z takich programów może zwiększyć sukces w zakładach sportowych.

Dla obstawiających istnieje ogromna ilość różnych programów, które mają za zadanie ułatwić im życie. Specjalne oprogramowanie do obstawiania zakładów pomaga obstawiającemu prawidłowo obliczać zakłady, przygotowywać pakiety do obstawiania, obliczać widełki itp.

Oprogramowanie bukmacherskie daje obstawiającym dodatkowe opcje, różne opcje, na które sam gracz nie zawsze ma czas, aby je znaleźć. Przyjrzyjmy się, jakie oprogramowanie do obstawiania jest dostępne.

Kalkulator

Kalkulator to bardzo przydatny i popularny program, ponieważ każdy z nas ma do czynienia z obliczeniami przez cały czas i wiele od nich zależy. Istnieją kalkulatory do określania prawdopodobieństwa przez szanse i odwrotnie do określania szans przez prawdopodobieństwo. Również do obliczenia kwoty zakładów na pożądany zysk, specjalny kalkulator “Linia” (na znanej linii 1 – X – 2), itp.

Osobno można wyróżnić specjalne kalkulatory do widełek, ponieważ przy obliczaniu zakładów na widełki niezwykle ważne jest dokładne wyliczenie kwot, aby prawidłowo korzystać z widełek i nie popaść w deficyt.

Oprogramowanie do obstawiania zakładów

Specjalne oprogramowanie do obstawiania pozwala graczowi na prawidłowe i szybkie przygotowanie pakietu zakładów. Program umożliwia również obliczenie szans na wygraną, podaje wartość liczbową zwycięskich wariantów oraz pokazuje wysokość wygranych (zarówno w pakiecie wariantów, jak i osobno). Również w takich programach istnieje możliwość losowego formowania poślizgu, oczywiście pod kontrolą samego gracza.

Tabele, programy do analizy

Programy te mogą okazać się przydatne, jeśli chcesz prowadzić statystyki, aby móc analizować swoją strategię w banku. Programy te pozwalają również na monitorowanie i prawidłowe wykorzystanie depozytów u bukmachera oraz bonusów.

Dla wygodnej analizy, takie programy strukturyzują sumy dla różnych dyscyplin sportowych i pozwalają na studiowanie statystyk na wykresach. Istnieją również programy bukmacherskie, które zestawiają całe tabele w celu określenia optymalnej wysokości zakładu w zależności od tego, jak duże ryzyko jest skłonny podjąć gracz, na podstawie jego stosunku do nadwagi i kursów zdarzeń.

Programy do szukania surebetow

Od dłuższego czasu tworzone jest również specjalne oprogramowanie, które pozwala graczowi znaleźć warianty sytuacji, w których występują surebety. Bez takiego oprogramowania gracz musiałby śledzić zbyt wiele, wręcz nieznośną ilość informacji w krótkim czasie, bo udane kursy na widełki nie wiszą w liniach bukmacherskich przez długi czas. Innymi słowy, oszczędność cennego czasu ma ogromne znaczenie. W takich programach możliwe jest ustawienie wszystkich niezbędnych parametrów wyszukiwania. Zazwyczaj oprogramowanie do wyszukiwania surebetow skanuje informacje z kilkunastu lub nawet kilkuset różnych zakładów bukmacherskich.

Skaner linii

Wśród programów do obstawiania zakładów są takie, które pozwalają graczowi monitorować i porównywać linie zakładów w celu znalezienia najsmaczniejszych kursów na dane wydarzenie. Ponieważ programy te analizują wiele informacji, ważnym aspektem jest ich użyteczność i interfejs. Dobre skanery linii wyróżniają się dużą liczbą zakładów, w których oprogramowanie skanuje dane, szybkością działania, szybką aktualizacją informacji i głębokością analizy.

Programy dla poszczególnych dyscyplin sportowych

Istnieją również programy specjalnie zaprojektowane dla niektórych dyscyplin sportowych, takich jak piłka nożna, tenis i koszykówka oprogramowanie zakładów. Ten rodzaj oprogramowania daje wszystkie niezbędne statystyki na temat drużyn i zawodników, daje porównawcze wyniki dwóch grających drużyn, itp.

Oprogramowanie pomaga graczom w analizie przedmeczowej, w ocenie szans ich przeciwników na podstawie ogólnych statystyk drużyn lub zawodników oraz ich osobistych spotkań.