dota2 zaklady

Każdy bukmacher e-sportowy ma w każdej grze linię parzysto-nieparzystą, na przykład nieparzyste nieparzyste fragi w CS:GO lub parzysto-nieparzyste zabójstwa w Dota 2. W tym artykule, korzystając z dużej próbki statystyk Dota 2, obliczam różne zakłady strategie parzyste/nieparzyste dotyczą e-sportów.

Zacznijmy od podstaw, odpowiedz na pierwsze pytanie, które się pojawia, nawet dziwne, co to jest? ? Suma parzysta / nieparzysta to zakład na sumę wszystkich zabójstw (ogółem) w meczu, w zależności od tego, czy ta lub ta linia zagra parzystą czy nieparzystą liczbę zabójstw.

Początkową myślą, która przyświecała pisaniu tej treści, jest model kasyna. Bez względu na to, jak śmiesznie to zabrzmi, zakłady na parzyste i nieparzyste są równoznaczne z zakładami na ruletkę na czarno-czerwoną, jednak kasyna, zwłaszcza kasyna online, przekręcają wyniki, ale w tym przypadku nie można zmienić wyniku w meczach wszystko jest sprawiedliwe, nie ma nic zbędnego.

I tak do liczb, na początek wziąłem próbkę ostatnich 2000 meczów Dota 2 i sprawdziłem, czy przeważa parzysta czy nieparzysta liczba fragów. Uzyskałem od 52 do 48% na korzyść nieparzystej sumy, zmniejszyłem próbkę do ostatnich 200 dopasowań i uzyskałem wartości proporcjonalne. Dochodzimy do wniosku, że w DotA najczęściej mecze kończą się nieparzystą liczbą zabójstw. Przewaga tutaj jest niewielka, ale jeśli pewnego dnia zdecydujesz się zagrać w ruletkę – postaw na nieparzyste.

Jak obstawiać na parzyste/nieparzyste?

Oczywiście interesuje nas tutaj tylko strategia doganiania (martingale), której istotą jest zwiększenie stawki w przypadku przegranej. Mój bukmacher daje kurs 1,86 na parzyste-nieparzyste.

Ostatnie pytanie, które pozostaje do rozważenia, to ile kroków należy nadrobić, aby poczekać lub, po rosyjsku, ile parzystych meczów z rzędu może nastąpić? Po przeanalizowaniu naszej próbki 2 tys. meczów, na ten temat, doszedłem do wniosku, że najwięcej (60% +) nieparzystych zakładów całkowitych pochodzi albo z pierwszego kroku (natychmiast) albo z trzeciego, co jest bardzo miłe. Jednak maksymalna passa w naszej próbie to 10 meczów, na 2 tys. meczów była przerwa, z 10 z rzędu zarówno parzystymi, jak i 9 kolejnymi nieparzystymi meczami, co jest niedopuszczalne w strategii doganiania.

Najlepsza część to rentowność, średnia rentowność przy stawkach 10$ i współczynnik 1,86 około 400$ na 100 zakładów, natomiast maksymalne wyciągnięcie banku to 20700$, tyle trzeba mieć, aby praktycznie wyeliminować ryzyko porażki. Przy zakładach 1 $ liczby są również o rząd wielkości mniejsze, bonus 40 $ za 100 zakładów średnio, wymóg banku wynosi 2070 $.

Osobiście nie widzę sensu w obstawianiu 20 tysięcy, być może te liczby komuś pomogą, ale komuś zapobiegną!