KOSZYK JEST
PUSTY

502 944 074

ssi.dranel@wp.pl

Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia

Wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco. Zamówienia wysyłane są nawet 3 razy dziennie w dni robocze. Oznacza to, że Państwa zamówienie już na drugi dzień może być dostarczone ( zamówienia złożone do godz. 13:00, wybór firmy kurierskiej, Paczki24)

Proszę jednak pamiętać, że nie nadzorujemy prac firm kurierskich i Poczty Polskiej i nie mamy ŻADNEGO wpływu na zleconą realizację dostawy.

Przy zamówieniach opłacanych on-line „zarejestrowanie zamówienia” oznacza moment, w którym wpłata za produkty została zaksięgowana na naszym koncie bankowym. W przypadku zamówień opłacanych przelewem zwykłym, odnotowanie płatności może potrwać do 2-3 dni roboczych, wysyłając skan dowodu wpłaty/przelewu można przyspieszyć proces realizacji zamówienia.

Po nadaniu przesyłki, kurier podejmuje dwukrotną próbę doręczenia pod wskazany adres dostawy. W przypadku nieobecności klienta pod podanym adresem dostawy, kurier pozostawia awizo z informacją o ponownym terminie próby doręczenia lub ze wskazaniem czasu i miejsca, gdzie należy odebrać przesyłkę osobiście. Po dwóch nieudanych próbach dostarczenia zamówienia, zostaje ono odesłane do magazynu sklepu internetowego. Dodatkowe informacje dotyczące zamówienia wpisz w formularzu w trakcie składania zamówienia (możesz podać inny adres wysyłki, jak również dodatkowe informacje dot. np. opóźnionego terminu nadania paczki).

Zapraszamy do kontaktu:

 

Centrum Obsługi Klienta SSI DRANEL

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl